Blog

Czym różni się klimatyzacja od pompy ciepła?

Obecnie wiele osób zwraca uwagę na ekologiczne rozwiązania w kierunku systemów grzewczych, a przy tym stara się zaoszczędzić. Coraz częściej odchodzimy od systemów centralnego ogrzewania, a na popularności zyskują pompy ciepła. Jednak, czym się różni od klasycznych klimatyzatorów, które pozwalają nam przetrwać letnie upały? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym wyjaśniamy, jakie są… Czytaj dalej »Czym różni się klimatyzacja od pompy ciepła?

Czytaj dalej

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

Coraz częściej w domach spotykamy klimatyzację, zazwyczaj jest już typowym elementem wystroju wnętrza, jednak warto wiedzieć, jak się zabrać do montażu, aby klimatyzator przynosił nam ukojenie w gorące dni. Nie jest to zadanie skomplikowane, ale wymaga fachowego przygotowania i wiedzy. Jeśli nie chcemy się tym martwić, warto wynająć specjalistów, którzy zajmą się profesjonalnym montażem.

Czytaj dalej

Wady i zalety posiadania klimatyzacji w domu

Klimatyzacja staje się coraz popularniejsza w Polsce, zwłaszcza w prywatnych domach. Należy jednak pamiętać, że klimatyzacja ma nie tylko wiele zalet, ale również i kilka wad, przez wzgląd, na które sporo osób rezygnuje z zakupu klimatyzatorów. Aby ułatwić czytelnikom naszego bloga podjęcie decyzji o montażu klimatyzacji w domu, poniżej przeanalizowaliśmy pozytywne i negatywne aspekty takiego… Czytaj dalej »Wady i zalety posiadania klimatyzacji w domu

Czytaj dalej