Serwis klimatyzacji – Poznań

Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji. Działamy zarówno na terenie biur, hal produkcyjnych, budynków instytucjonalnych, jak i budynków mieszkalnych. Naszym celem jest zapewnienie klientom chłodnych pomieszczeń w upalne dni. Doskonale wiemy, jak dobrać odpowiedni model urządzenia tak, by zapewnić jego efektywne działanie.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z urządzeniami klimatyzacyjnymi, takie jak:

  • montaż,
  • naprawa i serwis,
  • czyszczenie,
  • odgrzybianie,
  • przeglądy okresowe z czyszczeniem i uzupełnieniem czynnika chłodzącego.

Zachęcamy do wizyty w siedzibie naszej firmy w Poznaniu, by uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej oferty. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego.

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Poznaniu

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN, Panasonic, Mitsubishi Electric, Rotenso, HiSense i Innova. Jesteśmy fachowcami w branży – doskonale znamy się na specyfice poszczególnych urządzeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej praktyce. Staramy się je uzupełniać specjalistyczną wiedzą z odbywanych regularnie szkoleń. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczas wykonanymi przez nas zleceniami – stanowią one naszą najbardziej rzetelną wizytówkę.

Po co wykonywać serwis klimatyzacji?

Regularny serwis klimatyzacji poprawia jakość powietrza odczuwalnego dla osób znajdujących się w klimatyzowanych pomieszczeniach. Czyszczenie klimatyzacji usuwa pyły i kurze powstałe podczas użytkowania. Likwiduje bakterie, które powodują pogorszenie zdrowia, a także mogą być przyczyną infekcji dróg oddechowych. Cykliczne serwisowanie instalacji klimatyzacji ogranicza ryzyko awarii i wpływa pozytywnie na zmniejszenie zużycia energii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Zajmujemy się również m.in. serwisem pomp ciepła. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści podchodzący do każdego zlecenia z zaangażowaniem i sumiennością.

Zadzwoń i umów się na konsultacje

Dowiedz się jaką klimatyzację wybrać oraz jakie warunki trzeba spełnić by cieszyć się  chłodem w  letnie upały