Serwis pomp ciepła – Poznań

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem pomp ciepła w Poznaniu. Dzięki regularnej kontroli instalacji zapewniamy jej sprawne działanie przez długie lata. Posiadamy obszerną wiedzę i doświadczenie zgromadzone przez kilkanaście lat działalności naszej firmy. Projektujemy instalacje tak, by były idealnie dopasowane do zapotrzebowania budynku na ciepło, podgrzaną wodę użytkową, a także chłód. Nasze instalacje są ekologiczne i niezawodne.

Nasza oferta usług związanych z pompami ciepła

Wśród naszych usług znajduje się projektowanie instalacji, doradztwo w wyborze i montaż pomp, a także serwisowanie urządzeń. Regularne wykonywanie przeglądów i napraw jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania całego systemu. Tak samo ważne jest profesjonalne zaprojektowanie i skonstruowanie całej instalacji. Dzięki temu może ona działać bezpiecznie oraz efektywnie.

Serwis pomp ciepła w Poznaniu obejmuje:

  • sprawdzanie szczelności systemu chłodniczego,
  • sprawdzanie ciśnienia systemu chłodniczego,
  • kontrolę stanu filtrów,
  • kontrolę zawilgocenia czynnika chłodniczego,
  • kontrolę ciśnienia w instalacji grzewczej,
  • sprawdzanie zaworów bezpieczeństwa,
  • serwis parownika pompy ciepła.

Dlaczego warto zainwestować w serwis pomp ciepła w Poznaniu?

Pompy ciepła to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Każdy z modeli zasilany jest energią elektryczną, jednak zużycie surowców naturalnych jest w ich przypadku niższe niż w standardowych rozwiązaniach bazujących na węglu czy gazie ziemnym. Aby zminimalizować zużycie prądu, a tym samym obniżyć rachunki i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego, warto zainwestować także w panele fotowoltaiczne.

Rodzaje pomp ciepła

Podstawowy podział wyróżnia gruntowe, wodne i powietrzne pompy ciepła. Każda z nich bazuje na innym źródle energii, a tym samym posiada odmienną specyfikację. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni model pompy dla Twojego domu czy firmy. Dzięki nam zapewnisz sobie zarówno odpowiednią temperaturę pomieszczenia, jak i ciepłą wodę – wszystko niezależnie od pory roku.

Zadzwoń i umów się na konsultacje

Dowiedz się jaką klimatyzację wybrać oraz jakie warunki trzeba spełnić by cieszyć się  chłodem w  letnie upały