montaż klimatyzacji
montaż pomp ciepła
Slide 1
AP KLIMA
Serwis i montaż klimatyzacji

Profesjonalny serwis, montaż oraz naprawa klimatyzacji w Poznaniu

Slide 1
AP KLIMA
Serwis i montaż pomp ciepła

Profesjonalny serwis, montaż oraz naprawa pomp ciepła w Poznaniu

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

O firmie AP KLIMA z Poznania

Działamy w branży już od 2005 roku. W ciągu prawie 20 lat zdobyliśmy szerokie doświadczenie, które wykorzystujemy w pracy z owymi klientami. Każde zlecenie wykonujemy z najwyższą starannością i zaangażowaniem – nasza praca to nasza pasja.

Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem takich urządzeń jak:

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, właścicielami przedsiębiorstw oraz instytucjami państwowymi. Oferujemy efektywne rozwiązania dla domu, biura, sklepów i lokali użytkowych, a także dla przemysłu. Proponujemy klientom tylko najwyższej jakości modele, które sprostają ich oczekiwaniom. Nasza firma serwisuje urządzenia takich producentów jak: Mitsubishi Electric, Daikin, Gree, Chigo, Panasonic, HiSense, Midea, Rotenso, Innova.

serwis-klimatyzacji

Jak pracujemy?

Oferujemy kompleksowe usługi – od wykonania projektu i wyboru urządzenia aż po jego profesjonalny montaż. Wykonujemy instalacje według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowo budowanych oraz już istniejących. Pracownicy naszego serwisu to wysoko wykwalifikowana i wyposażona w profesjonalny sprzęt kadra. Gwarantujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Dlaczego warto wybrać firmę AP KLIMA?

Aby zapewnić efektywne funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych, systemów grzewczych, czy instalacji fotowoltaicznej, oprócz wysokiej jakości maszyn, niezbędna jest także obszerna wiedza oraz doświadczenie. Nasz zespół cechuje się wysokimi kwalifikacjami zdobytymi na szkoleniach branżowych, a także wieloletnim doświadczeniem w realizacji zleceń. Działamy sprawnie i sumiennie.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą i wyboru instalacji, która podwyższy jakość Twojego życia!