montaż klimatyzacji
montaż pomp ciepła
Slide 1
AP KLIMA
Serwis i montaż klimatyzacji

Profesjonalny serwis, montaż oraz naprawa klimatyzacji w Poznaniu

Slide 1
AP KLIMA
Serwis i montaż pomp ciepła

Profesjonalny serwis, montaż oraz naprawa pomp ciepła w Poznaniu

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Zapraszamy do kontaktu z firmą AP KLIMA z Poznania!

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Dla Twojej wygody udostępniamy poniżej wszystkie niezbędne dane kontaktowe, takie jak adres mailowy czy numer telefoniczny. Zapraszamy także do osobistej wizyty w siedzibie naszego przedsiębiorstwa w Poznaniu.

BIURO APKLIMA
DANE DO FAKTURY

Formularz kontaktowy

Stworzyliśmy także formularz kontaktowy, który znacząco ułatwia kontakt z naszą firmą. Staramy się na bieżąco odpowiadać na wszystkie wiadomości trafiające na skrzynkę mailową firmy.

Administratorem danych osobowych jest firma AP KLIMA Artur Pieniak. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AP KLIMA Artur Pieniak